Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
29 Ekim 2020 Perşembe
Hava Durumu
16 ° Dağınık Bulutlar
Cuma ve Cumartesi Günleri Elektrik Kesintisi
27 Ağustos 2020

Aliağa’da Cuma ve Cumartesi günleri planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında bazı bölgelerde elektrik kesintisi yapılacak.

GDZ Elektrik A.Ş’nin internet sitesinde yer alan açıklamaya göre 28 Ağustos Cuma günü 09:00 ile 17:00 saatleri arasında AG Yatırım Tesislerinin devreye alınması nedeniyle Eski Kalabak Mahallesi, Göl, Cami, Merkez 1, Hasan Ağa sokakları civarında elektrik kesintisi yapılacak.

29 Ağustos Cumartesi günü ise OG Yatırım Tesislerinin devreye alınması nedeniyle Eski Kalabak Mahallesi Erdem Mühendislik, Hacıömerli Yukarı Tr, Kalabak Tr, İzsu Kalabak İçme Suyu, Hacıömerli Karakuyular Tr, Türk Telekom, İzsu Kalabak, Günsun Ges, Emine Ağaçcı Ges, Ark Ges, Ayşe Ağaçcı Ges, Neslihan Ağaçcı, Çeşme, Zeki, Merkez, Merkez 1, Göl Sokakları, Karakuyular Küme Evleri, Haciömerli Köyü ve civarlarında 09:00 ile 17:00 saatleri arasında 8 saat süreyle elektrik kesintisi yapılacak.

Aynı günün 09:00 ile 13:00 saatleri arasında da Güzelhisar Sulama Tr-1, Güzelhisar Sulama Tr-2, Sezai Özgen Özel Tr, Selim Yılman Özel Tr, Mustafa Gençay Özel Tr ve civarında OG şebeke bakım çalışması nedeniyle 4 saat süreyle elektrik kesintisi yapılacak.

Diğer Haberler
Muğla Yamaç Paraşütü
03/x Fotoğraf
Lüfen indirmek istediğiniz çerçeve modelini seçiniz
Paylaş
E-Posta Adresi Giriniz