Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
24 Temmuz 2024 Çarşamba
Hava Durumu
40 ° Açık Gökyüzü
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Aliağa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü; Belediye hizmet politikası ve stratejilerine uygun olarak insan kaynakları yönetim sisteminin oluşturulması, uygulaması, geliştirmesi ve sürekliliğinin sağlamasından sorumludur. Belediyemizin hizmet kalitesinin artırılması amacıyla hizmet içi eğitim programları belirleyerek gerekli gördüğü personellerin bu eğitimlere katılmasını sağlamakla yükümlüdür.

Müdürlük; 

  • Eğitim Birimi
  • İstihdam Birimi

Birimlerinden oluşmaktadır. 

Müdürlükte; 4 Memur, 6 Aliağa Belediyesi Personel Ltd Şti personeli olmak üzere 10 personel ile hizmet vermektedir.

Müdürlük; Aliağa Belediyesinde yer alan memur, sözleşmeli memur, kadrolu işçi ve Aliağa Belediyesi Personel Ltd.Şti. çalışanlarının özlük işlemlerini ilgili mevzuatlar çerçevesince yerine getirmek, çalışanların kariyer planını, eğitim planını, motivasyona yönelik davranışlarını, performanslarını ve değerlendirmelerini, işe giriş-çıkış ve emeklilik işlemlerini yürütmek konularında hizmet üretir. 
 

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü

1976 Bergama doğumludur. 2000 yılında Ödemiş Belediyesine Tahsildar olarak atandı. Sırasıyla Yenikent Belediyesinde (Bergama) Başkâtip, Yenişakran Belediyesinde Muhasebeci olarak görev yaptı. 2013 Yılında Görevde Yükselme Sınavını kazanarak Mali Hizmetler Müdürü olarak atandı.

6360 sayılı yasa gereği 2014 mahalli seçimleriyle Aliağa Belediyesinde göreve başladı. Aliağa Belediyesinde sırasıyla Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ve vekâleten Mali Hizmetler Müdürlüğü görevlerini yürüttü. 2019- 2021 yılları arasında Tesisler Müdürü olarak görev yapmıştır. 2022- 30 Nisan 2024 döneminde Arşiv Müdürü olarak görev yapmış olup, 1 Mayıs 2024 tarihinden itibaren İnsan Kaynakları Ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır. 
Evli ve 3 çocuk babasıdır.

E-Posta Adresi Giriniz