Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
23 Ocak 2022 Pazar
Hava Durumu
-1 ° Açık Gökyüzü
Aliağa Sanat Evi (ASEV)

Aliağa Belediyesi Sanat Evi (ASEV), 2014 yılından bu yana Aliağa’da kültür, sanat ve beceri kurslarına ev sahipliği yapan bir kurum olarak faaliyet göstermektedir. 2019 yılında 2.628 kursiyer ASEV kurslarına katılarak kültür, sanat ve beceri faaliyetlerinin içinde yer almıştır. ASEV, açıldığı 2014 yılından bu yana 15.000 kursiyere kültürle, sanatla ilgilenme, bu alanda eğitim alma olanağı sağlamıştır.

Aliağa’da sosyo-kültürel hayatı geliştirmek ve sanatsal aktiviteleri artırmak amacıyla kurulan ASEV’in kapısı 7’den 77’ye tüm hemşehrilerimize açıktır. 2019 yılından itibaren ASEV bünyesindeki kurslar Aliağa Gençlik Merkezi’nde verilmektedir. Deneyimli sanatçı ve eğitmen kadromuzla, çocuklarımıza ve gençlerimize hem meslek seçimlerinde yardımcı olmakta, hem de her yaştan sanatsevere ev sahipliği yapmaktayız.

Zeytinli Park içinde yer alan Açıkhava Tiyatrosu ise ASEV yılsonu etkinlikleri ve çeşitli Tiyatro, film gösterimleri gibi sahne performanslarının coşkuyla sunulduğu bir kültür sanat tesisidir.

2021-2022 dönemi ASEV Bünyesindeki kurslarımız hakkında bilgi almak ve kurslara kayıt işlemini gerçekleştirmek için Aliağa Gençlik Merkezi'nin 0232 616 7071 nolu telefonunu arayabilir, facebook adresini, instagram adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aliağa Belediyesi Sanat Evi Kursları

Kurs /Eğitim

Kursiyer

Piyano

Gitar (Klasik)

 

Keman

 

Bağlama

 

Ney

 

Bateri

 

Halk Dansları

 

Modern Danslar

 

Bale

 

TSM Koro

THM Koro

 

Gençlik Korosu

 

Tiyatro

 

Resim

 

Toplam Kursiyer

 

Muğla Yamaç Paraşütü
03/x Fotoğraf
Lüfen indirmek istediğiniz çerçeve modelini seçiniz
Paylaş
E-Posta Adresi Giriniz