Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
26 Şubat 2024 Pazartesi
Hava Durumu
13 ° Hafif Bulutlu
Milletin Ekibi

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar tarafından 2014 yılında oluşturulan Milletin Ekibi, Aliağa ilçesinde başta sosyal yardım ve desteğe ihtiyaç duyan vatandaşlar olmak üzere toplumun tüm kesimlerine sosyal destek, sosyal hizmet sunan bir birim olarak hizmet vermektedir.

“Biz bir ekibiz, Ekibimiz Milletimiz” mottosuyla çalışmalarını sürdüren Milletin Ekibi, sosyal destek kapsamındaki vatandaşlardan, engellilere, başta sağlık hizmetleri olmak üzere kamusal hizmetlere erişmekte güçlük çeken vatandaşlara destek oluyor.

Her yıl Sosyal Doku taramalarıyla Aliağa’nın tamamının ekonomik- sosyal taramasını gerçekleştiren Milletin Ekibi, elde edilen sonuçlarla vatandaşların ihtiyaç duydukları hizmetleri en hızlı şekilde gerçekleştiriyor.

Aliağa Belediyesi’nde Vatandaş karşılama ve Çözüm noktası olan Hilal Masa, Alo 153, Engelli Koordinasyon Merkezi, Sosyal Market, Engezer Taksi ve Sağlık Ekipleriyle entegre bir şekilde çalışan Milletin Ekibi, sosyal dayanışma ve yardımlaşmanın örneklerini göstermeye devam ediyor.

Milletin Ekibi, doğumdan vefata kadar yaşamın tümünde vatandaşlarımızın yanında olarak insani ve vicdani dayanışmanın gereklerini yerine getiriyor.

Milletin Ekibi'ne ulaşmak istiyorsanız lütfen Aliağa ilçe sınırları içinden ALO 153'ü arayınız. Ya da 0530 277 2222 Nolu Whatsapp Çözüm hattımıza mesaj yazınız. 

Muğla Yamaç Paraşütü
03/x Fotoğraf
Lüfen indirmek istediğiniz çerçeve modelini seçiniz
Paylaş
E-Posta Adresi Giriniz