Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
26 Şubat 2024 Pazartesi
Hava Durumu
13 ° Hafif Bulutlu
Temizlik İşleri Müdürlüğü

Aliağa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 03.07.2005 tarih ve 5393 sayılı Belediye Kanununun 15/b ve 49 ncu maddesine göre 10.07.2004 tarihli 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu ve ilgili diğer mer'i mevzuatlara göre özetle; 

Belediye sınırları içinde temizlik çalışmalarının aksamadan yürütülmesi işlemleri, her türlü evsel nitelikli katı atıkların toplanması, bertaraf tesislerine nakli, cadde ve sokakların süpürülmesi, yıkanması ve dezenfeksiyonunun yapılması, yaşam alanlarının sağlıklı, temiz bir çevre olarak sürdürülebilirliğini sağlamak iş ve işlemlerini gerçekleştirir.

Şirin Alkaya
Temizlik İşleri Müdürü

1980 yılında Çanakkale de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Aliağa’da tamamladıktan sonra 2003 yılında Antalya Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Mezuniyetin ardından 2 yıl Aliağa’da bir demir çelik fabrikasında İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu olarak çalıştı. 2007 yılında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne bağlı Edremit Tapu Müdürlüğünde memuriyete başladı. İzmir Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğünde görev yaparken 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2019 yılında kurumlararası geçiş yolu ile Aliağa Belediyesi’ne naklen atandı. 2023 Yılı Nisan ayına kadar Emlak ve İstimlak Müdürü olarak görev yaptı. 2023 yılı Nisan ayından itibaren Temizlik İşleri Müdürü olarak görev yapmaktadır. 
 

E-Posta Adresi Giriniz