Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
01 Ekim 2020 Perşembe
Hava Durumu
20 ° Açık Gökyüzü
VIDEO HABER
Aliağa’da Apartmanların Dezenfekte İşlemleri Sürüyor
25 Nisan 2020

Kent genelinde sağlıklı ortamlar oluşturmak için hijyen çalışmalarını dört koldan sürdüren Aliağa Belediyesi, merkez ve çevre mahallelerde başlattığı apartmanların dezenfekte işlemine devam ediyor.

Aliağa’daki tüm apartmanların ortak kullanım alanlarını, insan sağlığına zarar vermeyen, sağlık bakanlığı onaylı biodezenfekte ile hijyenik hale getirmek için çalışma başlatan Aliağa Belediyesi, oluşturduğu ekiplerle birçok mahallede dezenfekte işlemi yapıyor.

Yeni Şakran Mahallesi’nden başlayan dezenfekte çalışmalarında Helvacı, Atatürk Mahallesi ve Yalı Mahallesi’nin tamamında apartmanların ortak kullanım alanları hijyenik hale getirildi. Dezenfekte işlemleri Yeni Mahalle ve dış mahallelerde ivedilikle sürdürülüyor.

Dezenfekte çalışmalarını sürdüren ekipler; halkın güvenliği, özel hayatın gizliliği ve mahremiyeti ile dışarıdan gelebilecek virüs tehdidine karşı hane içlerinde dezenfekte uygulaması yapmıyor. Aliağa Belediyesi, halkı bu konuda tedbirli olmaya davet ederken, kendisini hijyen ekibi olarak tanıtan ve belediyeden geldiklerini söyleyerek daire içerisine girmek isteyen kişi ya da kişilere itibar edilmemesi gerektiğini bildirdi. Ayrıca, böyle bir durumla karşılaşan vatandaşların 155 Polis, 156 Jandarma ve 153 ALO Hilal Masa hatlarını arayarak şikayette bulunabileceği belirtildi.

Diğer Haberler
Muğla Yamaç Paraşütü
03/x Fotoğraf
Lüfen indirmek istediğiniz çerçeve modelini seçiniz
Paylaş
E-Posta Adresi Giriniz