Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
02 Ekim 2020 Cuma
Hava Durumu
19 ° Açık Gökyüzü
VIDEO HABER
Aliağa Belediyesi Asfalt Seferberliğine Başladı
01 Mayıs 2020

Aliağa Belediyesi, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte planlanan sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Kent içerisindeki yolların asfaltlanarak yüksek standartlı bir hale getirilmesinin hedeflendiği çalışmalara Yeni Kalabak Mahallesi’nden başlanırken Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da çalışmaları yerinde takip etti.

Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleştirilen çalışmalar tamamlandığında Yeni Kalabak Mahallesi’nde yaklaşık 2 bin 100 metrekarelik alan sıcak asfalta kavuşturulmuş olacak.

ALİAĞA BELEDİYESİ STARTI VERDİ. 180 BİN METREKARELİK ALAN ASFALTLANACAK

Belediye ekipleri, Yeni Kalabak Mahallesi’nde bağlantı yollarının asfaltlanması işlemlerinin ardından çalışmalarını Siteler Mahallesi’ne daha sonrasında ise Yeni Mahalle’ye taşıyacak. Fen İşleri Ekipleri, asfaltlama işlemlerinin yanı sıra bir yandan da Yeni Şakran Mahallesi’nde doğalgaz altyapı çalışmalarından ötürü deforme olan yollarda taş tamiri çalışmalarını sürdürüyor.

Yolların asfaltlanarak daha konforlu, modern ve güvenli hale getirilmesini amaçlayan Aliağa Belediyesi, bu yıl kent içerisinde çeşitli mahallelerde gerçekleştireceği çalışmalarla yaklaşık 180 bin metrekarelik alana sıcak asfalt serimi yapacak. 

Diğer Haberler
Muğla Yamaç Paraşütü
03/x Fotoğraf
Lüfen indirmek istediğiniz çerçeve modelini seçiniz
Paylaş
E-Posta Adresi Giriniz