Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
08 Aralık 2021 Çarşamba
Hava Durumu
10 °
Halı Saha Tesislerimiz

Yeni Halı Sahalarımız Sporu Sevdiriyor

Sporun çocuklarımız ve gençlerimiz tarafından sevilmesi sağlıklı bir gelecek nesil için çok önemli. Bunun da yolu Spor tesisi yatırımlarından geçiyor. Çocuklarımızın ve Gençlerimizin enerjilerini en doğru şekilde kullanmaları ve sağlıklı bir birey olarak geleceğe hazırlanmaları amacıyla mahallelerimizde Halı Saha tesisleri yaparak hizmete sunuyoruz.

Son yıllarda Sosyal ve kültürel hizmetlerinin yanı sıra spor yatırımlarına da büyük ağırlık verdik ve mahallelerimize sekiz adet yeni halı saha kazandırdık.

Şehit Oğuz Özgür Çevik Lisesi, Aşağı Şehit Kemal Ortaokulu, Kalabak Mahallesi, Yeni Şakran Güngör Çolakoğlu Lisesi, Cici Sokak, Çıtak Belediye Şantiyesi, Yeni Mahalle Kent Park ve Hacıömerli Mahallesi’ndeki halı sahaların yapımı tamamlanarak mahalle sakinlerimizin kullanımına sunuldu.

25×45 metre ebatlarındaki doğal çim görünümlü suni çim açık halı sahalar şimdiden çocukların vazgeçilmez spor alanlarından oldu. Aynı ortamda sosyalleşerek vakit geçiren çocuklar güvenli bir ortamda spor yapmanın da keyfini çıkarıyor.

Aliağamıza hayırlı olsun.

Muğla Yamaç Paraşütü
03/x Fotoğraf
Lüfen indirmek istediğiniz çerçeve modelini seçiniz
Paylaş
E-Posta Adresi Giriniz