Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
08 Aralık 2021 Çarşamba
Hava Durumu
10 °
Ağapark Plaj Tesisleri Projesi

Ege Bölgesi’nin en gözde tatil rotaları arasında bulunan Ağapark, günübirlik ve ekonomik tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

İzmir’in Aliağa ilçesinde Aliağa Belediyesi tarafından 170 dönümlük alan üzerine inşa edilen Ağapark Plaj ve Sosyal Tesisleri sıcak yaz günlerinde tatilcilerin akınına uğruyor. Ağapark 850 metre uzunluğundaki kumsalı, Mavi Bayraklı plajı, çocuklar için hizmet veren su havuzu, oyun parkları, sosyal yaşam mekânları, piknik bölgeleri, spor sahaları, yeşil alanları ile yerli turistlerin vazgeçilmez adresi oluyor. Güvenli ve nezih bir ortamda tatil yapmanın mutluluğunu yaşayan tatilciler; Otopark, muayene odası, cankurtaran, çocuk bakım odası, şezlong, duş kabini ve yeme içme gibi çeşitli olanaklardan da faydalanabiliyor.

Akdeniz ikliminin sembolü Palmiye ağaçlarıyla ve çeşitli bitki türleriyle yeşile bürünen Ağapark, İzmir ve çevre illerden gelen on binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Maviyle yeşilin huzurunu aynı anda sunan Ağapark, gün içerisinde kum, güneş ve denizin tadını yaşatırken akşam saatlerinde ise misafirlerini gün batımının eşsiz manzarasıyla baş başa bırakıyor.

 

İletişim

 

Muğla Yamaç Paraşütü
03/x Fotoğraf
Lüfen indirmek istediğiniz çerçeve modelini seçiniz
Paylaş
E-Posta Adresi Giriniz