Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
03 Mart 2021 Çarşamba
Hava Durumu
5 ° Dağınık Bulutlar
Aliağa Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclisi Toplanıyor
06 Aralık 2020

Aliağa Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclisi 8 Aralıkta Toplanıyor

Aliağa Belediyesi, Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı 8 Aralık 2020 Salı günü saat 18.00’de toplanacak. Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirilecek toplantının gündeminde iki madde yer alıyor.
Aliağa Belediyesi meclis salonundaki toplantı 3 Kasım 2020 tarihli meclis tutanaklarının okunup oylanması ile başlayacak. Ardından Başkanlıktan Gelen Önergeler ve Komisyondan Gelen Raporlar tek tek görüşülerek meclis üyelerinin oylamasına sunulacak.

Mecliste oylanacak gündem maddeleri şöyle;
Başkanlıktan Gelen Önergeler:
1-İlçemizde bulunan mülkiyeti Belediyemize ait ekli listedeki zeytinlik vasıflı taşınmazların 10 yıllık süre ile kiralanması hususunun görüşülmesi.

Komisyondan Gelen Raporlar:
1-30 Ekim 2020 deprem nedeniyle İlçemizde 1999 yılı öncesi binaların envanterinin oluşturulabilmesi ve çalışmalarının yapılmasına ilişkin önergeye ait Deprem ve Afetler Komisyonu ile Kentsel Dönüşüm Komisyonu raporlarının görüşülmesi.

Aliağa Belediyesi Webtv Canlı Yayınlayacak
Aliağa Belediye Meclis toplantısı, Aliağa Belediyesi kurumsal internet sitesi www.aliaga.bel.tr  ’den ve Aliağa Belediyesi webtv’nin www.youtube.com/aliagatv adresinden canlı olarak yayınlanacak. Aliağa Belediyesi webtv yayını saat 17.00’den itibaren başlayacak.

Diğer Haberler
Muğla Yamaç Paraşütü
03/x Fotoğraf
Lüfen indirmek istediğiniz çerçeve modelini seçiniz
Paylaş
E-Posta Adresi Giriniz