“ORMANIN GÜCÜ” 3 MART’TA ALİAĞALI ÇOCUKLARLA BULUŞACAK

“ORMANIN GÜCÜ” 3 MART’TA ALİAĞALI ÇOCUKLARLA BULUŞACAK

ALİAĞA’DA HER PAZAR ÇOCUKLAR İÇİN TİYATRO VAR

Aliağa Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocuklara özel olarak hazırlanan “Çocuklar İçin Tiyatro Pazarı” en eğlenceli aktivitelerle devam ediyor. Çocukların doyasıya eğlendiği etkinliklerde bu hafta “Ormanın Gücü” isimli tiyatro oyunu da minik izleyicisi ile buluşacak.

Yılın her ayı gerçekleştirdiği kültür sanat etkinlikleriyle vatandaşların sosyal hayatına renk katan Aliağa Belediyesi, her pazar çocuklar için hazırladığı kültürel etkinliklerle de çocukları eğlencenin doruğuna çıkartıyor.

Maviyle yeşili bir araya getiren sosyal donatı alanı Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’na kurulan ısıtmalı geçici gösteri merkezinde gerçekleştirilen etkinliklerde bu hafta “Ormanın Gücü” isimli tiyatro oyunu 13.30-15.00 seanslarında çocuklar için sahne alacak.

3 Mart 2019 Pazar günü ücretsiz olarak tüm çocukların katılım göstereceği etkinlikler tiyatro oyunu ile de sınırlı kalmayacak. Tiyatronun yanı sıra çocukların büyük bir keyifle izlediği sihirbaz, animasyon gösterileri ve yüz boyama da çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak. Oyun sonrasında çocuklara pamuk helva, süt ve kek ailelere ise çay ve su ikramları yapılacak.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol