NADİR NADİ KÜTÜPHANESİ’NE MİNİK ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET

NADİR NADİ KÜTÜPHANESİ’NE MİNİK ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET

Aliağa Belediyesi Nadir Nadi Kütüphanesi, Kütüphaneler Haftası’nın 55’inci yılı kutlama etkinlikleri kapsamında öğrencileri ağırlamaya devam ediyor.

“Kütüphaneler Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Mevlana Anaokulu ve Toprak Anaokulu öğrencileri Nadir Nadi kütüphanesini ziyaret etti. İlk defa kütüphane ile tanışan minikler, raflardaki kitapları incelerken hem eğlendiler, hem de kütüphanede uyulması gereken kurallar hakkında bilgi edindiler.

Ziyaret sonrasında minik öğrencilere Aliağa Kent Kitaplığı’nın çocuk serisinden çıkan ilk yayını olan “Aliağa ve Çevresinde Oynanan Geçmişten Günümüze Çocuk Oyunları” kitabı hediye edildi.

Öğrencileri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Aliağa Belediyesi Nadir Nadi Kütüphane Sorumlusu Hür Erdem Ünal, “İçerisinde 14 bin kitabın bulunduğu kütüphanemiz hafta boyunca yapılacak olan tüm öğrencilerimize açıktır. Hem kütüphanemizi tanıtmak hem de kitap sevgisinin aşılanmasında bu tür etkinliklerin büyük önemi var. Geleceğimizin temellerini oluşturan öğrenciler bugün olduğu gibi yarın da en güzel misafirlerimiz olacaktır” dedi.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol