MECLİS ÜYELERİ SERKAN ACAR İLE VEDALAŞTI

MECLİS ÜYELERİ SERKAN ACAR İLE VEDALAŞTI

Son beş yıldır Aliağa Belediye Meclis üyeliği görevini sürdüren MHPli ve bağımsız meclis üyeler yerel seçimler öncesindeki son meclis toplantısından önce Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ile vedalaştı.

Mart ayı olağan meclisine katılmak üzere toplantı salonuna gelen meclis üyeleri grup toplantısının ardından başkanlık makamında Başkan Serkan Acar ile görüştü. Aliağa için dolu dolu bir beş yılı geride bıraktıklarını belirten meclis üyeleri Altan Yıldırım, Emriye Erdoğan, Hilkat Çelik, Şükrü Çakmak, Murat Kuzumoğlu, Rahmi Keskinoğlu, Selma Orhan, Raşit Özkan, Murat Yaman ve Mehmedali Özkurt Başkan Serkan Acar ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Beş yıl süresince Aliağa’ya hizmet etmenin onur ve gururunu yaşadıklarını da ifade eden meclis üyeleri, her zaman Aliağa’nın hizmetinde olmaya devam edeceklerini söylediler.

Gerçekleştirilen mart ayı olağan meclisinin sonrasında tüm meclis üyeleri birbirleriyle vedalaştı. Birbirlerine sarılarak vedalaşan meclis üyeleri toplantı sonunda hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol