MARMELAT KUKLA ALİAĞA’YA GELİYOR

MARMELAT KUKLA ALİAĞA’YA GELİYOR

Çocukların en sevdiği kukla Marmelat “Aliağa’da Tatil Var” etkinlikleri kapsamında sahne alacak.

Aliağa Belediyesi’nin çocuklar için hazırladığı yarıyıl eğlence programı tüm hızıyla devam ediyor. Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda 800 metre kare ısıtmalı kapalı alana sahip geçici gösteri merkezinde gerçekleştirilen ücretsiz aktiviteler çocukların keyifli bir yarıyıl tatili geçirmesine imkân sağlıyor.

MARMELAT KUKLA 15.30’DA SAHNE ALACAK
Etkinlik programı kapsamında 26 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 15.30’da çocukların izlemekten büyük keyif aldığı Marmelat kukla gösterisi çocuklarla buluşacak. Kukla Marmelat ve eğitmen Çiğdem Dağtekin Vantrolog gösterisi ile çocuklara unutulmaz saatler yaşatacak. Marmelat kukla gösterisi 26- 27 Ocak ve 2-3 Şubat tarihlerinde 15.30 seansı ile çocukları eğlendirmeye devam edecek.

Marmelat Kukla gösterisi öncesinde ise 13.30 / 14.30 seanslarında “Denizaltı Masalı” isimli müzikli danslı çocuk oyunu çocuklara tiyatro keyfi yaşatacak. Saatler 18.30’u gösterdiğinde ise “Çılgın Hırsız 3” isimli çizgi sinema dev ekranda çocuklarla buluşacak.

ÇİZGİ SİNEMA “ÇILGIN HIRSIZ 3”
1 saat 36 dakika süren filmin konusu şöyle; “Gru, insanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmekte başarısız olunca Anti-Kötüler Birliği’nden kovulur. Artık büyük bir kimlik krizinin ortasındadır. Ancak, gizemli bir yabancı ortaya çıkar ve Gru’ya uzun zaman önce kaybettiği ikiz erkek kardeşinin haberini verir. Kardeşi, ikizinin çılgın adımlarını umutsuzca takip etmek isterken eski bir süper kötü de kötü olmanın ne kadar iyi bir his olduğunu yeniden keşfedecektir”

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol