Aliağa Belediyesi
Aliağa’da Hayatı Yaşa !
24 Temmuz 2024 Çarşamba
Hava Durumu
40 ° Açık Gökyüzü
Tesisler Müdürlüğü

5393 Sayılı Belediye Kanunun 18. Maddesine istinaden,  Belediyemiz Tesisler Müdürlüğü 03.09.2019 tarihinde 351 sayılı Meclis Kararı ile ihdas edilmiştir. 05.11.2019 tarih ve 402 sayılı Meclis  kararı ile   Tesisler Müdürlüğü Yönetmeliği oybirliği kabul  edilmiş  ve yürürlüğe girmiştir.

Yönetmelik gereği,  Belediyemizin genel ihtiyaçlarını karşılamak adına temizlik malzemesi, kırtasiye malzemesi  vb. gibi alımlar, Belediyemize ait hizmet binaları ve diğer sosyal  hizmet binaları ile  alanlarının genel bakım, onarım, tadilat ve tamirat gibi işlerinin yapımı,  jeneratör  bakım ve onarımı  yapılmakta olup, diğer Müdürlüklerle  ile de koordineli olarak çalışılmaktadır.

Özgür Uslu
Tesisler Müdürü

1987 yılı Aliağa doğumludur. İlk ve ortaöğrenimin ardından Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Yenişakran Belediyesinde Zabıta memuru olarak göreve başladı. 2014 yılında Yeni Şakran Belediyesinin tüzel kişiliğini kaybetmesiyle birlikte Aliağa Belediyesi Yazıişleri Müdürlüğünde Evlendirme memuru, Yazı İşleri müdür vekilligi görevlerinde bulundu.  Ocak 2023 tarihinden itibaren  Aliağa Belediyesi Tesisler Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

E-Posta Adresi Giriniz