KÜÇÜKLER İÇİN “ÇILGIN HIRSIZ 3” BÜYÜKLER İÇİN “AY LAV YU TUU”

KÜÇÜKLER İÇİN “ÇILGIN HIRSIZ 3” BÜYÜKLER İÇİN “AY LAV YU TUU”

ALİAĞA’DA 1 ŞUBAT ETKİNLİK PROGRAMI

Aliağa Belediyesi’nin yarıyıl tatiline özel olarak hazırladığı kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocuklar için “Çılgın Hırsız 3” büyükler için ise “Ay Lav Yu Tuu” isimli film gösterime sunulacak.

Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’na kurulan 800 metre karelik Aliağa’nın ilk ısıtmalı geçici gösteri merkezinde ücretsiz olarak gerçekleştirilen çizgi sinema gösterimleri çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

KÜÇÜKLER İÇİ “ÇILGIN HIRSIZ 3”
Etkinlikler kapsamında 1 Şubat 2019 Cuma günü saat 18.30’da “Çılgın Hırsız 3” isimli çizgi sinema filmi çocuklarla buluşacak. Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’n geçici gösteri merkezide gösterime sunulacak olan “Çılgın Hırsız 3” isimli çizgi sinema filminin konusu şöyle: “Gru, insanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmekte başarısız olunca Anti-Kötüler Birliği’nden kovulur. Artık büyük bir kimlik krizinin ortasındadır. Ancak, gizemli bir yabancı ortaya çıkar ve Gru’ya uzun zaman önce kaybettiği ikiz erkek kardeşinin haberini verir. Kardeşi, ikizinin çılgın adımlarını umutsuzca takip etmek isterken eski bir süper kötü de kötü olmanın ne kadar iyi bir his olduğunu yeniden keşfedecektir”

BÜYÜKLER İÇİN “AY LAV YU TUU”
Aliağa’da sinema şöleni çocuklarla da sınırlı kalmıyor. Çizgi sinemasının hemen ardından saat 20.30’da büyükler için ekrana yansıtılacak olan son zamanların başarılı komedi yapımlarından “Ay Lav Yu Tuu” isimli film gösterime sunulacak.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat’ın yaptığı ‘Ay Lav Yu’nun 6 yıl arayla gelen devam halkası “Ay Lav Yu Tuu” filminde, Amerika’da eğitim alıp köyü Tınne’ye dönen İbrahim’in iki kültür arasında yaşadıkları anlatılıyor. Filmde neredeyse tüm Amerika’nın kalkıp Tinne’ye gelmesiyle kahkaha dolu olaylar birbirini izliyor. TAFF imzasıyla gelen filmin zengin oyuncu kadrosunda Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Josh Folan, Ayşenil Şamlıoğlu, Kevork Malikyan, Tuna Orhan, Veysi Aslan, Gizem Karaca ve Bora Akkaş yer alıyor.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol