“DELİ DUMRUL” 26 OCAK’TA ALİAĞA’DA

“DELİ DUMRUL” 26 OCAK’TA ALİAĞA’DA

Aliağa Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Aliağa’da Sinema Günleri’ sinemaseverlerden büyük ilgi görüyor.

Beyaz perdeden seçme filmlerin sahnelendiği sinema günlerinde sinemaseverlere nostaljik saatler yaşatan Aliağa Belediyesi, senaryosunu ve yönetmenliğini Burak Aksak’ın üstlendiği “Deli Dumrul” isimli komedi filmini dev ekranda izleyici ile buluşturacak.

2017 yapımı olan film 26 Ocak 2019 Cumartesi saat 20.30’da Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda kurulan 800 metre kare kapalı alana sahip ısıtmalı geçici gösteri merkezinde ücretsiz olarak gösterime sunulacak.

FİLMİN KONUSU
Deli Dumrul’un hikayesini anlatan filmde Dumrul, kalbi aşkın ateşiyle yanmakta olan bir adamdır. Aşkı uğruna Azrail’e ve deniz korsanlarına kafa tutar. Sevdiği kız için türlü maceralarla boğuşan Dumrul, sevdiği kıza kavuşabilecek midir yoksa deniz korsanlarına yenilecek midir?

Filmin yapımcılığını BKM üstlenirken, filmin kadrosunda Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Necip Memili, Arzu Oruç, Zafer Algöz, Onur Atilla, Eda Ece gibi sevilen isimler yer alıyor.

“ALİAĞA’DA SİNEMA GÜNLERİ” GÖSTERİM TAKVİMİ
27 Ocak Pazar
Saat 20.30 Annemin Yarası
30 Ocak Çarşamba
Saat 20.30 Annemin Yarası
1 Şubat Cuma
Saat 20.30 Ay Lav Yu Tu
2 Şubat Cumartesi
Saat 20.30 Deli Dumrul
3 Şubat Pazar
Saat 20.30 Düğüm Salonu

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol