ANNEMİN YARASI 27 OCAK’TA ALİAĞA’DA

ANNEMİN YARASI 27 OCAK’TA ALİAĞA’DA

Beyaz perdeden seçme filmleri sinemaseverler ile buluşturmaya devam eden Aliağa Belediyesi, “Annemin Yarası” isimli filmi izleyici ile buluşturacak.

Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda 800 metre kare kapalı alana sahip ısıtmalı geçici gösteri merkezinde ücretsiz olarak gösterime sunulan sinema günlerinde bu kez “Annemin Yarası” isimli film 27 Ocak 2019 Pazar günü saat 20.30 ‘da sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

FİLMİN KONUSU
Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere kaldığı yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih’in peşinde umudun izini sürüyor.

BKM FARKIYLA
Çekimleri, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Türkiye’de yapılan ‘ Annemin Yarası’ başrollerini Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı Bosnalı Salih’in anne ve babasını arayış hikâyesini anlatıyor. Filmin yönetmen koltuğumda Ozan Açıktan oturuyor. Filmin yapımcılığını BKM üstleniyor.

Sinemaseverlere nostaljik bir film keyfi yaşatacak olan Aliağa Belediyesi, film öncesinde izleyicilere patlamış mısır ve gazoz ikramlarında da bulunacak.

“ALİAĞA’DA SİNEMA GÜNLERİ” GÖSTERİM TAKVİMİ
30 Ocak Çarşamba: 18.30 Evcil Hayvanların Yaşamı (Çizgi Sinema)
Saat 20.30 Annemin Yarası
1 Şubat Cuma: 18.30 Çılgın Hırsız 3 (Çizgi Sinema)
Saat 20.30 Ay Lav Yu Tu
2 Şubat Cumartesi: Saat 18.30 Emojiler (Çizgi Sinema)
Saat 20.30 Deli Dumrul
3 Şubat Pazar: 18.30 Evcil Hayvanların Yaşamı (Çizgi Sinema)
Saat 20.30 Düğüm Salonu

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol