ALİAĞASPOR FK ZORLU DEPLASMAN ÖNCESİ MORAL DEPOLADI

ALİAĞASPOR FK ZORLU DEPLASMAN ÖNCESİ MORAL DEPOLADI

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nin (BAL) 18.Haftasında Bozüyük Vitraspora konuk olacak olan lider Aliağaspor FK, zorlu deplasman öncesinde moral depoladı.

Aliağa’da özel bir restaurantta yemek programında bir araya gelen futbolcular ve teknik heyet maç öncesi galibiyet sözü verdi. Her maç öncesi geleneksel hale gelen programa Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağaspor FK Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Şimşek, Takım Sorumlusu Bilal Özkurt, Teknik Sorumlu Polat Çetin, Yardımcı Antrenörler Serkan Ençetin, Yusuf Küçükakyüz, Sadullah Eraslan, Turgay Can ve futbolcular katıldı.

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR: “SEZONU ŞAMPİYON OLARAK BİTİRECEĞİMİZE OLAN İNANCIM TAM”
Futbolcular ve teknik ekiple sohbet eden Başkan Serkan Acar, zorlu deplasman öncesinde takıma başarılar dileyerek galibiyete inandığını söyledi. Ligde zor maçların oynanacağını belirten Başkan Serkan Acar, futbolculara hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Önümüzde dokuz maç kaldı. Sezonu şampiyon olarak bitireceğimize olan inancım tam. Takım olarak ligde sadece bir mağlubiyet aldınız. Hafta sonu ben de deplasmanda tribündeki yerimi alacağım. Bugüne kadar almış olduğunuz başarılı sonuçlardan dolayı hepinize tek tek teşekkür ediyorum”

ALİAĞASPOR FK TEKNİK SORUMLUSU POLAT ÇETİN: “DEPLASMANDAN ÜÇ PUAN İLE DÖNECEĞİZ”
Futbolcularıyla gurur duyduğunu ifade eden Aliağaspor FK Teknik Sorumlusu Polat Çetin, “Pazar günü iklim şartlarının zor olduğu bir deplasmanda sahaya çıkacağız. Rakibimiz ligin 13.sırasında olsa da toparlanma süreci içindeler. Motivasyon anlamında çok iyi hazırlandık. Sahaya kendi oyunumuz yansıtarak deplasmandan üç puan ile döneceğiz” dedi.

ALİAĞASPOR FK TAKIM SORUMLUSU BİLAL ÖZKURT: “SEZONU ŞAMPİYON TAMAMLAYARAK ÜÇÜNCÜ LİGE ÇIKACAK GÜÇTEYİZ”
Ligde geri kalan maçlardan mutlak üç puanla ayrılmanın önemine değinen Aliağaspor FK Takım Sorumlusu Bilal Özkurt is şunları söyledi: “Takımımız başarılı sonuçlar elde ettikçe güven duygusu da yükseliyor. Ligde geri kalan tüm maçlardan iyi futbolun yanı sıra üç puanla ayrılmak da çok önemli. Sezon sonunda Aliağamızı hak ettiği profesyonel lige çıkaracağımıza inanıyorum. Sezonu şampiyon tamamlayarak üçüncü lige çıkacak güçteyiz”

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol