ALİAĞASPOR FK KONDİSYON DEPOLUYOR

ALİAĞASPOR FK KONDİSYON DEPOLUYOR

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) şampiyonluğu hedefleyen İzmir’in güçlü temsilcisi Aliağaspor FK, 2019/2020 sezonu için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Takımın yeni teknik direktörü Ali Eren Beşerler, günde yaptırdığı çift idmanlarla takıma kondisyon yüklemesi yapıyor. Sezon öncesi ilk etap çalışmalarını Aliağa’da tamamlayacak olan sarı siyahlılar ikinci etap hazırlıkları için 20 Ağustos’ta Afyon’da kampa girecek. Sarı siyahlılar, Afyon kampında hazırlık maçları oynayacak. Takım, yaklaşık 10 gün sürmesi beklenen Afyon kampının ardından Aliağa’ya dönerek çalışmalarını sürdürecek.

İKİNCİ ETAP HAZIRLIKLARI AFYON’DA
Hazırlıklar hakkında bilgi veren teknik direktör Ali Eren Beşerler, “İlk etapta 12 günlük bir hazırlık dönemimiz var. Çalışmalarımız günde çift antrenmanlar ile devam ediyor. Bayram arifesinde yapacağımız iki günlük iznin ardından ikinci etap çalışmalarımıza geçeceğiz. İkinci etap çalışmaları ve hazırlık maçları için Afyon’da kampa gireceğiz. 4 veya 5 tane hazırlık maçı oynamayı düşünüyoruz” dedi.

BEŞERLER: “ALİAĞA’YI ÜÇÜNCÜ LİGE TAŞIYACAĞIZ”
Mutlak şampiyonluğu hedeflediklerini belirten Beşerler, transfer çalışmaları hakkında da şunları söyledi: “Sezon öncesi eksiklerimizle ilgili araştırmalarımızı yapıyoruz. Gerekli transferleri önümüzdeki günlerde yapacağız. Ancak transfer konusunda aceleci davranmayacağız. Çünkü alacağımız oyuncular bizi şampiyonluğa taşıyacak nitelikte olmalı. Kaliteli oyuncuları almaya çalışıyoruz. Ligin başlamasına da uzunca bir süre var. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirerek hem transferlerimizi gerçekleştireceğiz hem de Aliağa’yı üçüncü lige taşıyacağız”

KULA: “YARIM KALAN İŞİ TAMAMLAYACAĞIZ”
Hazırlık çalışmalarının çok olumlu bir atmosferde devam ettiğini ifade eden takım kaptanı Güray Kula ise, “Geçtiğimiz sezon ligi hiç istemediğimiz bir şekilde bitirdik. Bu sene takıma yeni katılan arkadaşlarla yarım kalan işi tamamlayacağız” dedi.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol