ALİAĞALI GAMZE DEMİR TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

ALİAĞALI GAMZE DEMİR TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Türkiye Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası milli takım seçmelerinde Türkiye üçüncüsü olan Aliağalı Gamze Demir Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a ziyarette bulundu.

Aliağa, vücut geliştirme sporunda Turan Ulusoy ile Türkiye Şampiyonluğu ve Dünya altıncılığından sonra Gamze Demirle Türkiye üçüncülüğü gurunu yaşadı.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun düzenlediği “Türkiye Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde” Genç Bayanlar Bikini Fitness kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan Aliağalı Gamze Demir’i makamında ağırladı.

Başkan Serkan Acar, Aliağa’ya yaşattığı gurur ve kazandığı Türkiye üçüncülüğü kupası için genç sporcuyu tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Spora ve sporcuya verdiği destekten ötürü Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a teşekkür eden Türkiye üçüncüsü Gamze Demir ise, kazandığım başarıda hocamın ve ailemin büyük katkısı var. Aliağa’ya kupa ile döndüğüm için çok mutluyum. Önümüzdeki şampiyonalarda daha iyi dereceler elde edebilmek için çalışmalarımı sürdüreceğim” dedi.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol