ALİAĞALI ÇOCUKLAR YARIYILA EĞLENEREK VEDA EDECEK

ALİAĞALI ÇOCUKLAR YARIYILA EĞLENEREK VEDA EDECEK

“ALİAĞA’DA TATİL VAR” 3 ŞUBAT PAZAR PROGRAMI

Aliağa Belediyesi tarafından çocuklara özel olarak düzenlenen “Aliağa’da Tatil Var” etkinlikleri 3 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan aktivitelerle final yapacak.

Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’na kurulan 800 metre kare kapalı ısıtmalı geçici gösteri merkezinde ücretsiz düzenlenen etkinlikler çocuklara kültür sanat dolu bir yarıyıl tatili yaşatmaya devam ediyor.

Etkinlikler kapsamında 3 Şubat 2019 Pazar günü 13.30 / 14.30 seanslarında “Prensesin Rüyası” isimli müzikli danslı tiyatro oyunu sahnelenecek. Tiyatro gösteriminin hemen ardından saat 15.30’da Marmelat Kukla çocuklara keyifli anlar yaşatacak.

Çocukların severek izleyeceği Marmelat Kukla gösterisinden sonra saat 18.30’da “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” isimli film dev ekranda çocuklarla buluşacak.

EVCİL HAYVANLARIN GİZLİ YAŞAMI
Bu güzel animasyon filminde insanların beslediği evcil hayvanların sahipleri evde yokken onların neler yaptığını bizlere gösteren bir animasyon filmi. Kimsenin tahmin edemeyeceği çılgınlıklar yapan yaramaz hayvanlar küçük seyircisine macera dolu dakikalar yaşatacak.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol