ALİAĞALI ÇOCUKLAR İÇİN TİYATRO VE SİNEMA ŞÖLENİ

ALİAĞALI ÇOCUKLAR İÇİN TİYATRO VE SİNEMA ŞÖLENİ

“GERÇEK HAZİNE” VE “ÇILGIN HIRSIZ 3” ALİAĞALI ÇOCUKLARLA BULUŞACAK

Aliağa Belediyesi’nin yarıyıl tatiline özel olarak düzenlediği “Aliağa’da Tatil Var” etkinlikleri kapsamında birbirinden eğlenceli tiyatro, kukla ve çizgi sinema gösterimleri Aliağalı çocuklarla buluşuyor.

Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda kurulan 800 metre kare kapalı alana sahip Aliağa’nın ilk geçici gösteri merkezinde düzenlenen etkinlikler çocuklara keyifli bir yarıyıl tatili sunuyor. Etkinlikler kapsamında 23 Ocak 2019 Çarşamba günü 15.30’da “Gerçek Hazine” isimli kukla gösterisi, 18.30’da ise “Çılgın Hırsız 3” isimli çizgi sinema filmi çocukların beğenisine sunulacak. Etkinlikler süresince çocuklara pamuk helva, kek ve meyve suyu ikramları da yapılacak.

KUKLA GÖSTERİSİ ÇOCUKLARIN NEŞESİNE NEŞE KATACAK
Saat 15.30’da başlayacak olan “Gerçek Hazine” isimli kukla gösterisinin konusu şöyle; “Gerçek Hazine” maceradan maceraya atılmak ve dünyayı keşfetmek üzere korsan olup denizlere açılan iki arkadaşın sıra dışı hikayesini anlatıyor. İnteraktif bir yöntemle ilerleyen oyun çocukların neşesine neşe katacak.

ÇİZGİ SİNEMA “ÇILGIN HIRSIZ 3”
Saat 18.30’da başlayacak olan “Çılgın Hırsız 3” isimli çizgi sinema filminin konusu ise şöyle; “Gru, insanlığı tehdit eden son kötüyü ele geçirmekte başarısız olunca Anti-Kötüler Birliği’nden kovulur. Artık büyük bir kimlik krizinin ortasındadır. Ancak, gizemli bir yabancı ortaya çıkar ve Gru’ya uzun zaman önce kaybettiği ikiz erkek kardeşinin haberini verir. Kardeşi, ikizinin çılgın adımlarını umutsuzca takip etmek isterken eski bir süper kötü de kötü olmanın ne kadar iyi bir his olduğunu yeniden keşfedecektir”

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol