“ALİAĞA’DA TATİL VAR” EĞLENCELİ ETKİNLİKLERLE DEVAM EDİYOR

“ALİAĞA’DA TATİL VAR” EĞLENCELİ ETKİNLİKLERLE DEVAM EDİYOR

“ALİAĞA’DA TATİL VAR” 2 ŞUBAT CUMARTESİ PROGRAMI

Aliağa Belediyesi’nin çocuklar için hazırladığı “Aliağa’da Tatil Var” etkinlikleri birbirinden eğlenceli aktivitelerle devam ediyor.

Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda 800 metre kare ısıtmalı kapalı alana sahip geçici gösteri merkezinde gerçekleştirilen ücretsiz aktiviteler çocukların keyifli bir yarıyıl tatili geçirmesine imkân sağlıyor.

ÇOCUKLARIN SEVGİLİSİ MARMELAT SAHNE ALACAK
Etkinlik programı kapsamında 2 Şubat 2019 Cumartesi günü saat 15.30’da çocukların izlemekten büyük keyif aldığı Marmelat kukla gösterisi çocuklarla buluşacak. Kukla Marmelat ve eğitmen Çiğdem Dağtekin Vantrolog gösterisi ile çocuklara unutulmaz saatler yaşatacak. Marmelat kukla gösterisi 2-3 Şubat tarihlerinde 15.30 seansı ile çocukların neşesine neşe katacak.

ÇOCUKLAR İÇİN PANDOMİM GÖSTERİSİ
Marmelat Kukla gösterisi öncesinde ise 13.30 / 14.30 seanslarında “Mimdo’s Call” isimli Pandomim gösterisi çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak. Saat 18.30’da ise “Sevimli Emojiler” isimli çizgi sinema çocuklar için gösterime sunulacak.

3 ŞUBAT PAZAR PROGRAMI
“Aliağa’da Tatil Var” etkinlikleri ile final yapacak. Saat 13.30 / 14.30’da “Prensesin Rüyası” isimli müzikli danslı çocuk tiyatrosu, 15.30’da Marmelat Kukla Gösterisi, 18.30’da ise “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” isimli çizgi sinema gösterime sunulacak.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol