ALİAĞA’DA KOMEDİ FESTİVALİ “İKİNCİ BAHAR” İLE BAŞLIYOR

ALİAĞA’DA KOMEDİ FESTİVALİ “İKİNCİ BAHAR” İLE BAŞLIYOR

“İKİNCİ BAHAR” 19 ŞUBAT’TA ALİAĞA’DA

KAHKAHAYA HAZIR OLUN

Aliağa Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında hazırlanan “Aliağa’da Komedi Festivali”i “İkinci Bahar” isimli tiyatro oyunu ile başlıyor.

İspanyol yazar Alfonso Paso’nun yazdığı Serkan Budak’ın Türkçeye uyarladı ve yönettiği komedi türündeki oyun izleyenlere kahkaha dolu dakikalar yaşatacak. İstanbul Temaşa Tiyatrosu’nun iki perdelik oyununda sevilen oyuncular Cihat Tamer, Bedia Ener, Simge Selçuk, Emre Törün, Serkan Budak rol alıyor.

OYUNUN KONUSU
İki kuşak var, idealleri, hayalleri çok çalışmak, çok çok para kazanmak üzerine kuran bir genç kuşak ve solmuş çiçeklerin kendine özgü kokuları olduğunu geç de olsa fark etmiş olan diğer kuşak. Yaşamımız anlamını yitirmeye başlayınca, gerçekten ölmeye başlarız ve bunun kaç yaşında olduğumuzla alakası yoktur.

DAVETİYELER HİLAL MASA’DA
İzlerken kahkaha atmaya doyamayacağınız oyun 19 Şubat 2019 Salı günü saat 20.30’da Aliağa Tüpraş Halk Eğitimi Merkezi’nde Aliağalılarla buluşacak. Ücretsiz olarak sahnelenecek olan oyunu izlemek isteyen tiyatroseverler oyunun davetiyelerini 18 Şubat Pazartesi gününden itibaren Aliağa Belediyesi merkez hizmet binası giriş katında faaliyet gösteren Hilal Masa’dan temin edebilecek.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol