ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ’NDE VİZYON FİLMLERİ

ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ’NDE VİZYON FİLMLERİ

ALİAĞA’DA SİNEMA DÖNEMİ BAŞLADI

Aliağalı gençlerin buluşma noktası Aliağa Gençlik Merkezi’nde sinema gösterimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Üç ayrı salonu ile Aliağa’da sinema dönemini başlatan ve Aliağalıların sinema hasretine son veren Aliağa Gençlik Merkezi’nde her hafta birbirinden seçkin son yapım filmler gösterime giriyor. Aliağa Gençlik Merkezi’nde bu hafta “Örümcek Adam: Evden Uzakta” ve “Annabelle 3” isimli yabancı filmler bugünden itibaren sinemaseverler ile buluşacak.

1 Hafta süresince gösterimde kalacak olan filmler 11.00-13.30-16.00-18.30 ve 21.00 seansları ile beyaz perdeye yansıyacak.

Örümcek Adam: Evden Uzakta
Yapım Yılı: 2019
Süre: 130 dakika
Filmin Türü: Macera, Aksiyon
Konu: Marvel Sinematik Evreni’nin 23. filmi olan Spider-Man: Far From Home, Endgame’de yaşananlar sonrası tekrardan ayaklarının üzerinde durmaya çalışan Peter Parker’ın, okul arkadaşlarıyla gittiği Avrupa gezisi sırasında Nick Fury’nin gizemli bir görevi üzerine yıkmasıyla gelişen olayları konu ediniyor. Evden uzakta, Peter’ın arkadaşlarını koruması, dünyayı kurtarması, sadece kendisinin ötesinden gelebileceği bir zorluğa göğüs germesi ve Örümcek-Adam’ın yazgısını kabullenmesi gerekecektir.

Annabelle 3
Yapım Yılı: 2019
Süre: 106 dakika
Filmin Türü: Korku
Konu: Annabelle serisinin üçüncü halkası Annabelle Comes Home, paranormal olayları çözmeye kendilerini adayan Ed ve Lorraine Warren çiftinin, lanetli oyuncak bebek Annabelle’i güvenli buldukları evlerine getirdikten sonra gelişen olayları konu ediniyor.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol