ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ’NDE SİNEMA SALONU TEST EDİLDİ

ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ’NDE SİNEMA SALONU TEST EDİLDİ

BAŞKAN SERKAN ACAR, ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, yapımı tamamlanmak üzere olan Aliağa Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Serkan Acar, merkez içerisinde yer alan sinema salonunu test ederek ilk fragmanları daire amirleri ve çalışanlar ile birlikte izledi.

Son beş yılda kente değer katan, marka değerini yükselten ve vatandaşların sosyal yaşamlarına renk katan prestij projeler gerçekleştiren Aliağa Belediyesi, kente uzun yıllar hizmet edecek olan Aliağa Gençlik Merkezi’nde de sona yaklaştı.

Aliağa kapalı pazar yerinin karşısında 6 bin 467 metrekare alan üzerine tamamen belediyenin öz kaynakları ile projelendirilen 10 bin 522 metre kare kapalı alana sahip Aliağa Gençlik Merkezi, açılış için gün sayıyor.

SİNEMA SALONU TEST EDİLDİ
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, yapımında sona gelinen Aliağa Gençlik Merkezi’ni gezerek son rötuşları yerinde inceledi. Başkan Serkan Acar’a incelemeler esnasında belediye daire amirleri ile Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Serdar Berk de eşlik etti. Başkan Serkan Acar, yaptığı incelemelerin ardından sinema salonun da testini gerçekleştirdi. Başkan Serkan Acar, sinema salonunda perdeye yansıtılan çizgi animasyon ile Börü filmlerinin fragmanlarını beraberindekiler ile birlikte izledi.

ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ’NDE NELER VAR
Yakın bir zamanda Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar tarafından açılışı yapılacak olan Aliağa Gençlik Merkezi’nde; 58 araçlık kapalı otopark, teknik hacimler, soyunma odaları ve servis alanları, Zemin katta; idari birimler, yarı olimpik havuz, soyunma alanları, antrenör odası ve bin 300 metrekarelik kapalı spor salonu bulunacak. Spor salonu güreş, tekvando ve badminton gibi farklı salon sporlarına hizmet edecek. Birinci katta fitness, kardiyo ve jimnastik salonlarının yanı sıra grup derslerinin kullanımına uygun spinning ve pilates salonları ile vitamin bar yer alacak. İkinci katta ise 12 odalı toplamda 24 kişilik konaklama alanı, derslikler, eğitim ve seminer odaları, toplantı odaları, 3 adet 77 kişilik sinema salonu ve bu salonlara hizmet eden fuaye, kafe, çocuk oyun alanı yer alacak.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol