ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ANLAMLI HEDİYE

ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ANLAMLI HEDİYE

Aliağa Belediyesi, “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlere hediye takdim etti.

Aliağa Belediyesi Sosyal, Kültürel ve İdari İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçede görev yapan tüm öğretmenlere Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ın selam ve tebriklerini ileterek Öğretmenler Günü’ne özel ajanda ve kalemden oluşan hediye seti verdi.

İlk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Zehra Tuba Kabakçıoğlu’nu ve müdürlük personelini ziyaret eden ekipler daha sonra okulları gezerek öğretmenlere kendi adlarına hazırlanmış ajanda ve kalemleri hediye etti.

ALİAĞA BELEDİYESİ SOSYAL, KÜLTÜREL VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ ALİ OSMAN KARATEKİN: “ÖĞRETMENLERİMİZİN YANINDA OLMAKTAN BÜYÜK ONUR VE MUTLULUK DUYUYORUZ”

24 Kasım’ın çok özel bir gün olduğunu belirten Aliağa Belediyesi Sosyal, Kültürel ve İdari İşler Müdürü Ali Osman Karatekin, öğretmenlerin dünyanın en zor mesleklerinden birini icra ettiğini söyledi.

Karatekin, “Ulu Önderimiz ve Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır’ demiştir. Bu sözün ışığında Aliağa Belediyesi olarak bizler de öğretmenlerimizin yanında olmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol