ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN 23 NİSAN’A ÖZEL PROGRAM

ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN 23 NİSAN’A ÖZEL PROGRAM

ALİAĞA ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI DOLU DOLU KUTLAYACAK

’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. yılı Aliağa Belediyesi tarafından üç gün sürecek muhteşem bir organizasyon ile kutlanacak. Etkinlikler 23 Nisan akşamı pop müziğinin sevilen ismi Bora Duran konseri ile final yapacak.

Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ kapsamında Aliağa Belediyesi tarafından çocuklar için hazırlanan etkinlikler 21 Nisan Pazar günü Tüpraş Halk Eğitim Merkezinde sahnelenecek “Denizkızı” isimli müzikal çocuk tiyatrosu ile başlayacak. Etkinlikler saat 16.00’da Avcı Ramadan Çocuk Oyun Rekreasyon Alanı’nda düzenlenecek uçurtma şenliği ile devam edecek.

Etkinlikler boyunca Avcı Ramadan Çocuk Oyun Rekreasyon Alanı’na kurulacak şişme oyun parkları ile animasyon ve yüz boyama etkinlikleriyle çocuklar keyifli anlar yaşayacak.

ÇOCUKLARA MOTOSİKLET KULLANIM TEKNİKLERİ ANLATILACAK
23 Nisan Salı günü çocuklara motosikleti tanıtmak, sevdirmek ve güvenli bir şekilde kullanmayı öğretmek amacı ile ‘Motosiklet Sürmeyi Öğreniyorum’ etkinliği düzenlenecek. Aliağa Belediyesi ve Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) işbirliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte Motosiklet kullanmak isteyen 9-14 yaş gurubu tüm çocuklara açık olacak. Avcı Ramadan Çocuk ve Rekreasyon Alanı’ndaki 12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik ücretsiz olacak.

23 NİSAN KORTEJİ BAYRAMA RENK KATACAK
’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda final etkinleri açılış korteji ile başlayacak. 23 Nisan Salı günü saat 16.00’da ENKA Spor Salonu önünden başlayacak kortej, İstiklal Caddesi güzergâhı sonrası Avcı Ramadan Çocuk Oyun Rekreasyon Alanı’nda son bulacak.

BORA DURAN ALİAĞA’DA HAYRANLARIYLA BULUŞACAK
Birbirinden yetenekli dans gruplarının yeteneklerini sahneleyeceği dans gösterinin ardından pop müziğinin sevilen ismi Bora Duran etkinliğin finalinde sahne alacak. Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek konserde Bora Duran saat 21.00’de hayranları ile buluşacak.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI PROGRAMI:

21 Nisan Pazar:
12.00 Müzikal Çocuk Tiyatrosu “Deniz Kızı” Yer: Tüpraş Halk Eğitim Merkezi
15.00 Uçurtma Şenliği. Yer: Avcı Ramadan
16.00 Çocuk Animasyon ve Etkinlikleri Yer: Avcı Ramadan
20.00 Müzikal Çocuk Tiyatrosu “Deniz Kızı” Yer: Tüpraş Halk Eğitim Merkezi

22 Nisan Pazartesi:
14.00 Müzikal Çocuk Tiyatrosu “Deniz Kızı” Yer: Tüpraş Halk Eğitim Merkezi
16.00 Çocuk Animasyon ve Etkinlikleri Yer: Avcı Ramadan

23 Nisan Salı:
12.00-18.00 “Motosiklet Sürmeyi Öğreniyorum” Etkinlik Yer: Avcı Ramadan
13.00 Çocuk Animasyon ve Etkinlikleri Yer: Avcı Ramadan
14.00 Şişme Oyun Alanı Etkinleri Yer: Avcı Ramadan
16.00 23 Nisan Korteji. Başlangıç: ENKA Spor Salonu
17.00 Dans Gösterileri. Yer: Avcı Ramadan
21.00 Bora Duran Konseri. Yer: Avcı Ramadan

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol