ALİAĞA BELEDİYESİ’DEN ESNAFA ATATÜRK BASKILI TÜRK BAYRAĞI

ALİAĞA BELEDİYESİ’DEN ESNAFA ATATÜRK BASKILI TÜRK BAYRAĞI

ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN 10 KASIM’A ÖZEL HEDİYE

Aliağa Belediyesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80.yılına özel olarak ilçede faaliyet gösteren esnafa Atatürk baskılı Türk bayrağı hediye etti.

Aliağa Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası kapsamında tüm ilçenin Atatürk bayrakları ile donatılması için harekete geçti. Aliağa Belediyesi bu kapsamda dükkânların Atatürk bayrakları ile süslenmesi için esnafa Atatürk baskılı Türk Bayrağı hediye etti.

Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürü Kürşat Bahadır Turan ve zabıta personellerinin gerçekleştirdiği ziyaretler ile esnafa bayrak hediye edildi. 75×105 ebatlarındaki bayrakları alan esnaflar duydukları memnuniyetleri dile getirerek Aliağa Belediyesi’ne teşekkür etti.

Aliağa Belediyesi’nin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 80.ölüm yıl dönümüne özel olarak hazırladığı anma etkinlikleri de bununla sınırlı kalmayacak. Aliağa Belediyesi, 10 Kasım Cumartesi gecesi bin kişiyi Anıtkabir’e götürecek. 20 otobüslük dev kafile 11 Kasım Pazar sabahı Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıkacak. Aliağalılar, Anıtkabir ziyaretinin ardından Cumhuriyet Müzesi ve TBMM Kurtuluş Savaşı Müzesi gezecek. Aliağalılar 11 Kasım Pazar gecesi ilçeye dönüş yapacak.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol