ALİAĞA BELEDİYESİ AĞUSTOS MECLİSİ TOPLANDI

ALİAĞA BELEDİYESİ AĞUSTOS MECLİSİ TOPLANDI

Aliağa Belediyesi ağustos ayı olağan meclisi Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirildi.

Meclis salonunda yapılan toplantının gündeminde başkanlıktan gelen önergeler ve komisyondan gelen raporlar yer aldı. Meclis üyelerinin oylamasına sunulan 36 madde tek tek görüşülerek oylandı.

3 Temmuz 2019 tarihli meclis tutanaklarının okunup oylanması ile başlayan Aliağa Belediyesi ağustos ayı olağan meclis toplantısı başkanlıktan gelen önergelerin meclis üyelerinin görüşüne sunulmasıyla devam etti.

Başkanlıktan gelen önergeler kapsamında 1-2-3-4-5-10-11 ve 13’üncü maddeler oy birliği ile kabul edildi. 6-15 ve 16’ncı maddeler İmar Komisyonuna; 7 ve 9’uncu maddeler Çevre, Sağlık ve Esnaf Komisyonuna; 8’inci madde İmar Komisyonuna; 12’nci madde Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi. 14’üncü madde ise oy çokluğu ile reddedildi.

Başkanlıktan Gelen Önergelerin görüşülmesinin ardından komisyondan gelen raporların oylanmasına geçildi. Komisyondan gelen raporların tamamı komisyonlardan geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi.

Aliağa Belediyesi ağustos ayı olağan meclisi, dilek ve temennilerin ardından bir sonraki meclis toplantısının 3 Eylül 2019 Salı günü saat 18.00’da gerçekleştirilmesine karar verilmesi ile son buldu.

Facebook
Facebook
E-Posta Abone ol