YENİ MAHALLE’DE YOĞUN ASFALT MESAİSİ

13.12.2017

YENİ MAHALLE’DE YOĞUN ASFALT MESAİSİ

ASFALT SEFERBERLİĞİ YENİ MAHALLE’DE DEVAM EDİYOR

İlçe genelinde başlattığı dev asfalt hamlesi sürdüren Aliağa Belediyesi, Yeni Mahalle’deki asfalt mesaisine yoğun bir şekilde devam ediyor.

İZSU, GDZ Elektrik, İzmir Gaz ve Telekom gibi çeşitli kurumların yaptıkları kazılar sonucunda adeta köstebek yuvasına dönen Aliağa’nın yollarını yaya ve araç trafiğine uygun bir hale getirmek için asfaltlama seferberliği başlatan Aliağa Belediyesi, çalışmalarını belirlenen program çerçevesinde sürdürüyor. Geçici çözüm olan yamayı Aliağa halkına reva görmeyen Aliağa Belediyesi, bozuk olan tüm sokak ve caddeleri tümüyle elden geçiriyor.

Yeni Mahalle’deki çalışmalar kapsamında; 583, 584, 585, 588, 589, 638, 688 ve 572 sokağın bir kısmı ile ana arterlerden Anadolu Caddesi sıcak asfalta kavuşturuldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi uhdesinde bulunan tüm cadde ve sokakları çalışma programına dahil ettiklerini belirten Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Mahmut Çetiner, “Mevsim şartları elverdiği sürece hedefimiz, Aliağa’nın bozuk olan tüm sokak ve caddelerini en kısa sürede sıcak asfalta kavuşturmak” dedi.

E-BÜLTEN
  • Footer face
  • Footer Twitter
  • Footer youtube