HELVACI MAHALLESİ SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR

10.08.2017

HELVACI MAHALLESİ SICAK ASFALTA KAVUŞUYOR

HELVACI MAHALLESİ’NDE ASFALTMALA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

ASFALT SEFERBERLİĞİ HELVACI MAHALLESİ’YLE DEVAM EDİYOR
‘Yap Boz Devri Bitti, Güle Güle Kulanın…” sloganıyla Aliağa’nın cadde ve sokaklarında asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdüren Aliağa Belediyesi, dış mahallelerden Helvacı’da da asfaltlama çalışmalarına başladı.

İZSU, GDZ Elektrik, İzmir Gaz ve Telekom gibi çeşitli kurumların yaptıkları kazılar sonucunda adeta köstebek yuvasına dönen Aliağa’nın yollarını yaya ve araç trafiğine uygun bir hale getirmek için asfaltlama seferberliği başlatan Aliağa Belediyesi, çalışmalarını belirlenen program çerçevesinde sürdürüyor. Geçici çözüm olan yamayı Aliağa halkına reva görmeyen Aliağa Belediyesi, bozuk olan tüm sokak ve caddeleri tümüyle elden geçiriyor.

Asfaltlama faaliyetlerine mesai mefhumu gözetmeksizin devam eden Aliağa Belediyesi, Helvacı Mahallesi’nde de altyapısı tamamlanmış bazı cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmasına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde sürdürülen çalışmalarda Helvacı Mahallesi’nde Münir Nurettin Bayrav Caddesi, 2412-2417-2418-2419 ve 2420 sokaklar sıcak asfaltla kaplandı.  

Helvacı Mahallesi’ndeki çalışmaların tamamlanmasının ardından belirlenen plan ve program çerçevesinde asfaltlama faaliyetleri diğer mahallelerde sürdürecek.   

E-BÜLTEN
  • Footer face
  • Footer Twitter
  • Footer youtube