ALİAĞA’DA DERYA ULUĞ RÜZGÂRI

23.04.2018

ALİAĞA’DA DERYA ULUĞ RÜZGÂRI

DERYA ULUĞ, ALİAĞA’DA HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Aliağa Belediyesi’nin ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ kutlama etkinlikleri kapsamındaki ‘Uluslararası Aliağa Çocuk Festivali’nde sahne alan pop müziğinin sevilen ismi Derya Uluğ, hayranlarına coşku dolu bir gece yaşattı.   

’Okyanus’ adlı şarkısıyla pop müzik listelerini alt üst ederek iyi bir çıkış yapan Derya Uluğ, Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda sahne aldı. Yaklaşık beş bin kişinin katılımı ile gerçekleştirilen konserde sevenleriyle buluşan güzel şarkıcı, seslendirdiği şarkılarla kulakların pasını sildi. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan sanatçı Derya Uluğ, hemen hemen bütün parçalarda seyirci ile düet yaptı.

DERYA ULUĞ’A ALİAĞA’DA SEVGİ SELİ
Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Derya Uluğ, konserine son zamanlarda pop müzikseverlerin diline pelesenk olan ‘Okyanus’ adlı şarkısıyla başladı. Sevgi seliyle karşılanan Derya Uluğ, ‘Okyanus’ şarkısının ardından kırk eseri hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Geniş repertuvarı ile konuklarına keyifli saatler yaşatan Derya Uluğ, şarkılarıyla kulaklara olduğu kadar sahne elbisesiyle gözlere de hitap etti. Güzel şarkıcıya sahnede çoğu zaman dansçı ekibi eşlik etti. Dokuz kişilik orkestra ekibiyle sahne alan Uluğ, dans şovuyla da alanı dolduran izleyicilerden sık sık alkış aldı. 

SAHNE PERFORMANSI MEST ETTİ
Yaklaşık iki saat sahnede kalan Derya Uluğ, muhteşem sahne performansı ile Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nı dolduran Aliağalı hayranlarını mest etti. Konserin bir bölümünde sahneden inen Derya Uluğ, ‘Nabız 180’ adlı parçasını seyircilerin arasında söyledi.

Söylediği hareketli şarkılar ile ritmini hiç düşürmeyen Derya Uluğ, alanı dolduran tüm katılımcıların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutladı. Aliağa’da uzun süre unutulmayacak muhteşem bir konsere imza atan Derya Uluğ, alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.

E-BÜLTEN
  • Footer face
  • Footer Twitter
  • Footer youtube